ماندگاران (فوق العاده)

وخامت حال رضابرجي<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

رضا برجي، فيلمساز، عكاس و خبرنگار جنگي كه از ابتداي جنگ، مشغول ثبت و ضبط صحنه‌هاي جنگ بود و چندين بار مجروح شده بود و مورد آسيب شيميايي قرار گرفته بود، روز گذشته به علت جراحات شيميايي در بيمارستان شايامهر بستري شد.

به نوشته «جوان»، دكتر همتي پزشك وي اعلام كرد كه وضعيت عمومي اين هنرمند دفاع مقدس مساعد نيست و از همه خواست براي بهبودي او دعا كنند.

گفتني است، رضا برجي براي تهيه فيلمي مستند بر اساس رويدادهاي عراق به سفارش شبكه اول سيما و نيز جمع‌آوري و انتقال پاره‌اي اسناد مربوط به دفاع مقدس، راهي اين كشور شده بود.

 

در این باره مراجعه کنید به:

آمده‏اند تا قصه را تمام کنند

نظر رضا برجي (عکاس و خبرنگار جنگ) درباره‏ي اوضاع منطقه‏ي خاورميانه

 

متاسفانه هر چه گشتم عکسی از این عکاس و جانباز سرافراز نیافتم تا این خانه را منور کنم.

همگی با هم برای سلامتی اين راوی فتح و هنرمند بسيجی دعا می کنيم.

 

بعد التحریر:

 

حضور رهبر انقلاب با لباس مبدل در خيابان‌هايبم

«جوان» نوشت: جمعه صبح، دو دستگاه وانت تويوتا در بيشتر مناطق شهر بم، از اردوگاه‌ها گرفته تا محله‌هاي تخريب‌شده در حال رفت‌وآمد بودند.

اين ماشين‌ها در برخي از نقاط با تذكر نيروهاي انتظامي و مسؤولان شهري مواجه مي‌شدند. تعدادي از عابران كه چهره فرماندار بم را در صندلي عقب خودرو تشخيص داده، به سراغ وي مي‌رفتند و مشكلات خود را با او در ميان مي‌گذاشتند، آنان از فرماندار شهرشان مي‌خواستند تا مشكلات را با مقامات بالاتر در ميان گذارد.

در اين سركشي فرماندار بم به نقاط مختلف آسيب‌ديده و حضور در چادرها و منازل تخريب‌شده زلزله زدگان، مردم بم، فردي را با كلاه و پالتويي كرم رنگ و عينك تيره در كنار فرماندار مي‌ديدند كه با دقت به حرف‌هاي آنان گوش مي‌داد؛ اين فرد كه طي 4 ساعت سركشي انفرادي و ناشناس به نقاط مختلف بم به مشكلات مردم مي‌پرداخت، كسي نبود جز رهبر انقلاب...

رهبر انقلاب، جمعه گذشته، بم 

رهبر انقلاب، جمعه گذشته، بم 

ابراز احساسات در دیدار یار، جمعه، بم 

یاعلیش

 

/ 3 نظر / 17 بازدید
کمیل

با سلام .نيستی برادر . بعد امتحان ها آمادهی وبلاگ شهدايی که گفته بودی رو دارم. فعلا يا علی

حامد

سلام! عرض ارادت من رو بپذیرید. خدا این عزیز رو شفا بده، دو سال پیش سالگرد شهید آوینی اومده بود دانشگاه ما و سخنرانی کرد. یادش بخیر!

dyafeh

کار اقای خامنه ای خيلی جالب بود خيليييييييييی