/ 12 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
...

دوست عزیزمان! غلامرضا همدانی به یک مشکل دچار شده و کامنتهاشو غیر فعال کرده و پیشنهاد کرده که از طریق ایمیل یا کامنتهای وبلاگهای دوستان با وی تماس داشته باشیم. اما متاسفانه ایمیل من را ظاهرا نخوانده. می خواستم ازش بپرسم در پست آخر که نوشته است: (- حالا جوجه برو هرچی دلت می خواد فحش بنويس . تا ... پاره شه .) منظورش از ... چه بوده؟! چی پاره بشه يا پاره شده؟! اميدوارم هر چه سريعتر مشکلشان حل شود و آن ارتباط صميمانه دوباره برقرار گردد. در ضمن می خواستم از وی بخواهم که اگر اين کامنت را خواند ايميل مرا جواب دهد. شايد به خاطر شلوغی ميل باکسشان ايميل مرا نديده باشند. يک بار ديگر میل باکستون را چک کنيد. حاجت روا!

حاجي

دِ بزن اون متن ... تِ

مسعود

میدانیم که ربطی به مطلب شما ندارد و تقاضا داریم این پیام را به حساب بی ادبی نگذارید آذربلاگ، سرویس رایگان وبلاگ با دارا بودن بخش مدیریت در سه زبان آذری، فارسی و انگلیسی. فولدر و فایلهای شخصی و غیر اشتراکی،بانک اطلاعاتی مجزا، قابل انتقال به وبلاگها و سایتهای شخصی، 10 برابرسرعت بیشتر از سرویسهای مشابه، قالبهای متنوع و امکان تعویض با قالبهای طراحی شده شما، امکان ثبت نام برای دیگران در وبلاگ شما، امکان تایید یا رد نوشته ها و پیامها ، بخش کمک به کاربران و نیز دارا بودن بخش تالار بحث و بررسی چگونگی استفاده از سرویس. تبلیغات رایگان وبلاگها و سایتهای خبری و غیر انتفاعی. آغاز راه است، با ما باشید

حاج کاظم

د ... بزن پاره کن ، بترکون دیگه....

سر به گریبان

بسم الله//با اجازه لینکتون کردیم//بر عکس خیلیا ما با مسئولیت تائید مطالب لینک میدیم//ومن الله التوفیق

webmaster

سلام ماه رمضان رشما مبارک ان شاء الله طاعات و عباداتتان مقبول درگاه حق باشد موفق و مويد باشيد

خيبريان

بسم رب الشهدا . با سلام. ميلاد مسعود خورشيد درخشان امامت در كانون عصمت و طهارت حضرت امام حسن مجتبی ( ع) برعموم مسلمانان مبارك باد .عیدت مبارک داداش ! الّهم عجّل لوليک الفرج آمین يا علي مددی !

سعيد

سلام . آقا مهدي پورقربان آدرس اين جا رو داد . حالا نمي دونم خودشه يا يكي ديگه . افسوس مي خورم كه زودتر اين جا رو پيدا نكردم . حتما لينك شما را مي گذارم .

مجيد

طرف سلام حالت چطوره؟ اميدوارم ايام به کام باشه و نماز و روزه ها هم قبول آقا درسته که مبارک باشه ولي قرار نيست رفقاي تيپ زرهي 207 از لشکر 1 رايادت بره در ضمن روز عيدت هم مبارک باشه. آهان مي خواستم تا سرت خلوته بگم شبهاي قدر ما را هم دعا کن ...

زهرا علوی

قل یا عبادی الذین اسرفوا علی انفسهم لا تقنطوا من رحمة الله ان الله یغفر الذنوب جمیعا....